• Yol Arkadaşınız...
Araç Kiralama| Küçükçekmece Araç Kiralama| İstanbul Rentacar - Kiralama Koşulları
Müşteri Hizmetleri : 0 212 426 20 50

Kiralama Koşulları

corgrup.com.tr

25.06.2020  TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR

** MİN 21 YAŞ 

** SSK VEYA BAĞKUR ZORUNLU

** KREDİ KARTI ZORUNLU DEĞİLDİR. EK SÜRÜCÜLER DE AYNI KOŞULLARA TABİDİR.

** FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

** ADRESE TESLİM İŞLEMLERİ EK ÜCRETE TABİ OLUP KM BAŞINA 5 TL ÜCRETLENDİRME YAPILMAKTADIR. REZERVASYON YAPILIRKEN ADRESE TESLİM OLUP-OLMAYACAĞI BELİRTİLMELİDİR. AKSİ TAKDİRDE PLANLAMA DEĞİŞİKLİĞİ YAPILMAYACAKTIR.

** DEPOZİTO- PROVİZYON ARAÇ İADESİNDEN 5 (BEŞ) İŞ GÜNÜ SONRA İADE EDİLİR.

** ARAÇLARIMIZ STANDART RENT A CAR KASKOLUDUR.  (HASAR DURUMLARINDA 3.000 TL MÜŞTERİYE AİTTİR.) TAM KASKO ALINDIĞINDA BU TUTAR MÜŞTERİDEN ALINMAZ. HER TÜRLÜ HASAR DURUMUNDA TUTANAK ZORUNLUDUR. AKSİ TAKDİRDE TÜM MASRAFLAR MÜŞTERİYE AİTTİR.

** REZERVASYON YAPILABİLMESİ İÇİN;  2 GÜNLÜK KİRA ÜCRETİ ÖDENMELİDİR. KALAN TUTAR VE PROVİZYON KİRALAMA BAŞLANGICINDA ALINMAKTADIR.  FATURA DÜZENLEMESİ KİRA BİTİMİNDE YAPILACAK OLUP ELEKTRONİK ORTAMDA İLETİLECEKTİR.

** ARAÇ TESLİMATLARINDA COVİD-19 ÖNLEMLERİNİN ALINMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE KİRALAMA YAPILMAYACAKTIR. (MASKE VE SOSYAL MESAFE). COVİD-19 ÖNLEMLERİ DOĞRULTUSUNDA KISITLAMA-KARANTİNA BENZERİ DURUMLARDA REZERVASYONLAR İLERİ TARİHE ALINABİLECEKTİR. İPTAL-İADE  İŞLEMLERİ KISITLAMA BİTİMİNDEN SONRA 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE YAPILACAKTIR.

** ARAÇ TESLİMATLARINDA SOSYAL MESAFENİN KORUNMASI VE İZOLASYONUN SAĞLANABİLMESİ İÇİN BELİRTİLEN GÜN VE BELİRTİLEN SAATTE TESLİMAT NOKTASINDA OLUNMALIDIR.

** REZERVASYON DEĞİŞİKLİK VE İPTAL İŞLEMLERİ KİRALAMA EN GEÇ 48 SAAT KALA YAPILMALIDIR. AKSİ TAKDİRDE YAPILAN DEĞİŞİKLERDE 1 GÜNLÜK KİRA KESİNTİSİ YAPILACAKTIR.