• Yol Arkadaşınız...
Araç Kiralama| Küçükçekmece Araç Kiralama| İstanbul Rentacar - Kiralama Koşulları
Müşteri Hizmetleri : 0 212 426 2050

Kiralama Koşulları

corgrup.com.tr

FİAT ALBEA KM VE FİYAT LİSTESİ (1-29 gün)

**kiralama süresi min. 24 saattir **sürücü yaşı min. 24 **ehliyet süresi farketmez **ssk veya bağkur zorunlu

GÜN SAYISI             KM LİMİTİ (GÜNLÜK)               FİYAT (GÜNLÜK) 

1-6     GÜN                       250 KM                              120,00 TL

7-15   GÜN                       200 KM                                90,00 TL

16-29 GÜN                       150 KM                                70,00 TL

 

AYLIK KM VE FİYAT LİSTESİ (1-12 ay)

 

AYLIK KM             YILLIK KM                                       ÜCRET     

2.000 KM              24.000 KM                              1.600 TL (KDV DAHİL)

2.500 KM              30.000 KM                              1.700 TL (KDV DAHİL)

3.000 KM              36.000 KM                              1.800 TL (KDV DAHİL)

3.500 KM              42.000 KM                              1.900 TL (KDV DAHİL)

 

 

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 (212) 4262050  nolu telefondan  CORGRUP Oto Kiralama Rentacar Rezervasyon Merkezini veya size en yakın CORGRUP Oto Kiralama rentacar Ofisini arayabilirsiniz.

 

TEK YÖN KİRALAMA

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya size en yakın CORGRUP Oto Kiralama rent a car Ofisini arayabilirsiniz.

 

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanları Ofislerimizde günün her saatinde, diğer ofislerimizde ise mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Uluslar Arası Hava Limanları haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları ücretsizdir.

 

HAVA LİMANLARI HİZMET ÜCRETİ

24 Saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Hava Limanlarındaki COR GRUP Oto Kiralama rent a car Ofislerinden yapılan kiralamalarda Hava Alanı Hizmet ücreti alınmaz.

 

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

ekonomi grubu araçlarda min. 24 yaşını doldurmuş ve min.1 yıllık gecerli ehliyeti olan şahıslar araç kiralayabilir, Lüks araclarda ise en az 27 yaş ve  min. 5 yıllık ehliyet sahibi olma mecburiyeti vardır.


 

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

 

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların  kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve Katma Değer Vergisi (KDV) dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile  tek yön ücreti,  bebek koltuğu gibi ekstra talepler fiyatlara dahil değildir.
 

ÖDEME - DEPOZİT

Kira ücreti araç tesliminde peşin olarak alınır.Kredi kartı bilgisi ve provizyon ücreti alınır. 
CORGRUP RENT A CAR  FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR..

 

TUTAR. TRAFİK CEZALARI

Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 70km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra COR GRUP   rent a car'a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.